Prosimy o wsparcie naszej Drużyny 1% - dla nas to tak wiele

Aby realizować naszą misję staramy się jak tylko to możliwe uatrakcyjnić  nasz program. W dzisiejszym świecie bez pieniędzy nie jest to łatwe. Na szczęście już od kilku lat nasze działania wspierane są przez różne osoby, dzięki możliwości odpisania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Właśnie nadchodzi czas rozliczania podatków więc podaruj nam przy tej okazji swój 1% podatku. Czekamy na każdą złotówkę, będziemy wdzięczni.

Nasz NR OPP: 0000273051

 

 

ZHP a tym samym 16 Drużyna Harcerska im. Żwirki i Wigury w Czyżowicach jest organizacją pożytku publicznego. Zachęcamy wszystkich rodziców harcerek i harcerzy oraz zuchów, naszych sympatyków harcerstwa a także pełnoletnich członków ZHP aby 1% swego podatku przeznaczyć na rzecz harcerzy.

Aby mieć pewność, że pieniądze trafią do czyżowickich harcerzy i zuchów należy koniecznie w rubryce „I” „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”wpisać:16 DRUŻYNA HUFIEC ZIEMI WODZISŁASKIEJ  lub  17 GROMADA HUFIEC ZIEMI WODZISŁASKIEJ

Ponadto  w miejscu INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE zaznaczamy znak „X” tj. wyrażam zgodę na podanie mojego Imienia i Nazwiska do naszej wiadomości. Pozwoli to nam podziękować za przekazany 1% podatku. Ten jeden procent to najlepsza inwestycja w przyszłość Twoich dzieci i wnuków.

Każdy podatnik ma prawo przekazać swój 1% podatku komu chce -  skorzystajcie więc.