ZAPRASZAMY NA OBÓZ 2012 – „SZKOŁA WILKÓW”.

Pośród sosnowo brzozowego boru; gdzie woda jeziora jest tak czysta, że takiej nie spotkasz już nigdzie indziej; gdzie przepływa bodaj najpiękniejsza rzeka, którą kajakarze uznają za kolejny cud świata; gdzie orły założyły swe gniazda - jest właśnie to jedyne szczególne miejsce gdzie nasza Drużyna pojechać musi.

W samym sercu Borów Tucholskich miejscowości Biała, tuż nad Jeziorem Białym rozbijemy swój tegoroczny obóz. Wszystko odbędzie się nieopodal Indiańskiej Wioski założonej przez Sat – Okha pół Indianina z plemienia Shawnee (Szawanezów)- pół Polaka (Stanisława Supłatowicza). Nasz obóz będzie wpisany w prawdziwie indiańską fabułę – szkołę młodych Indian, którą sami Indianie nazywali

„Szkoła Wilków”

Już dzisiaj zapraszamy na Obóz Harcerski naszej 16 Drużyny.

Jedzie z nami jak zwykle najlepsza kadra instruktorska, zaprzyjaźniona z nami

24 DH „Białe Smoki” i wielu naszych przyjaciół, którzy już od kilku lat spędzają z nami swoje najlepsze wakacje. Nie może i Ciebie tam zabraknąć.

Obóz odbędzie się w terminie od 02 do 16 sierpnia na terenie stanicy Hufca Tuchola w Białej. Jest to jedna z najlepiej położonych stanic harcerskich w Polsce.  Stanica słynie z pięknego położenia w lesie brzozowo-sosnowym tuż nad pięknym jeziorem. Cieszy się bardzo dobrą rekomendacją. Jest doskonale wyposażona w sprzęt taki jak rowery, kajaki łodzie i rowery wodne. Jej położenie pozwala na realizację niezwykle atrakcyjnego i bogatego programu w ciekawej fabule. Jak zwykle zabieramy cały nasz sprzęt.

Od dzisiaj przyjmujemy zgłoszenia drogą mailową. Można również dokonywać rezerwacji wpłacając na konto hufca zaliczkę w kwocie 200 zł.

ING BSK Oddział Wodzisław Śląski 12 1050 1403 1000 0004 0076 1037

Można oczywiście wpłacać całość zawsze podając w tytule przelewu: „imię nazwisko dziecka i Obóz Bory Tucholskie. Nie zwlekaj więc z decyzją ani chwili.

Tylko wpłata zaliczki daje gwarancję wyjazdu. Mamy tylko 50 miejsc więc lepiej nie czekać.


Całkowity koszt obozu to 850 zł. W cenie znajduje się pełny koszt wyżywienia i pobytu, ubezpieczenie, opieka pielęgniarska i ratownika nad wodą, co najmniej  dwie wycieczki autokarowe, spływ kajakowy rzeką Brdą, bilety wstępu do zwiedzanych miejsc. Ponadto zagwarantowany mamy dostęp do kajaków, łódek i rowerów będących wyposażeniem stanicy. Kto już z nami był ten wie, że atrakcji na naszych obozach nie brakuje a obóz jest zawsze  „programowo wypasiony”. No i ten niezwykły klimat przyjaciół przy wieczornych ogniskach, wypoczynku pod namiotami, niezwykłych zadań, zwiadów i wspaniałych wędrówek. Ponadto w tym roku szkolimy się w starych indiańskich metodach w ramach SZKOŁY WILKÓW.

I jeszcze jedno bardzo ważne – w tym roku wcielamy się w INDIAN wiec już szukajcie wszyscy odpowiednich tradycyjnych strojów Indian Ameryki Północnej.

PRZYGODA TWEGO ŻYCIA CZEKA

Zapraszamy również na stronę Stanicy, która będzie nas gościć: http://biala.tuchola.pl/