W związku ze zmianą decyzji przez armię amerykańską, zmieniła się lokalizacja tegorocznego zlotu IC. Nie będą to okolice Heidelbergu jak wcześniej planowano a okolice miasta VILSECK (Oberpfalz) w Bawarii niedaleko Norymbergii - (Nurnberg)
To powoduje, że nastąpią zmiany w naszym programie i skróci się znacząco czas podróży ale ani ja, ani komitet organizacyjny InterCampu nie mamy wpływu na tę sytuację. Amerykańskie władze wojskowe stwierdziły, że  nie mogą wpuścić  3000 obcych ludzi do jednej ze swoich ważniejszych baz.
Plus całej sytuacji jest taki, że obecna lokalizacja jest znacznie bliżej Polski więc dojazd powinien okazać się de facto tańszy.

Zapraszam także do odwiedzenia strony Intercampu: http://www.intercamp.info/en/

Nasza Drużyna oczywiście nadal wybiera się na IC co już zostało przeze mnie potwierdzone.