Tegoroczny InterCamp zbliża się wielkimi krokami. Do wyjazdu pozostało niespełna cztery miesiące. Czeka nas jedna z największych wypraw w historii naszej Drużyny. Lista uczestników w naszej Drużynie jest już zamknięta. Jedziemy w pełnym składzie – 18 druhen i druhów. Podobnie jak w poprzednim roku kiedy byliśmy w Niemczech w Vilseck czekają nas wielkie przygotowania a potem to naprawdę WIELKA PRZYGODA.

 

Komendantka polskiej reprezentacji na zlot InterCamp 2013 Dhphm. Justyna Kowalska HR takimi słowami zachęca do udziału Zlocie:

„Przed Tobą 4 dni/96 godzin/5760 minut/345600 sekund przygód i zabawy! Poznasz skautów z całej Europy, wymienisz 5845 numerów telefonów i maili, nauczysz się mówić CZUWAJ w 10 językach - mało? InterCamp  będzie najlepszym skautowym wydarzeniem Twojego życia! Dotknij skautingu i zakochaj się w nim od pierwszego wejrzenia! Jesteś gotowy na najlepsze skautowe wydarzenie w 2013 roku? Na przygodę, która zapadnie Ci w pamięci na długie lata?”

Po ubiegłorocznym doświadczeniu jesteśmy spokojni że będzie ekstra. Aby zaspokoić ciekawość zapraszam do oficjalnego blogu polskiej reprezentacji na Zlot InterCamp. Jest tam wiele szczegółów i przydatnych informacji  http://www.intercamp.zhp.pl/