Rusza akcja zbierania zgłoszeń na nasz tegoroczny obóz w Dwerniku w Bieszczadach.

Po dwóch latach zwiedzania innych regionów w tym roku wracamy w góry. Aby poznać smak prawdziwej harcerskiej wędrówki, z dala od cywilizacji, gdzie każdy może sprawdzić hart swego ducha - ruszamy w najbardziej tajemnicze i dotąd przez nas nie odkryte miejsce - Bieszczady.

 

Czas już najwyższy dokonać rezerwacji, pobrać kartę uczestnika na obóz i poczynić wszelkie starania aby z nami pojechać na tegoroczne wakacje.

Wszystkich chętnych proszę o pilny kontakt. Z uwagi na małą liczbę miejsc – jest ich tylko 45 - bardzo proszę o jak najszybsze zgłoszenia - najlepiej pocztą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Można też zgłosić się telefonicznie Aby otrzymać kartę proszę o kontakt telefoniczny 664786168 codziennie po 16,00

Karty będzie można również odbierać na naszych zbiórkach w każdą sobotę o godzinie 11,00.

Zapraszam również do zapoznania się ze stroną tej bieszczadzkiej stanicy:

http://pabianice.zhp.pl/index.php/welcome/index/wpis/29/161