Polish Albanian Armenian Azerbaijani Bulgarian Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Haitian Creole Hungarian Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

1 % dla drużyny


Podoba ci się ?
 

postheadericon Zuchy dokarmiają zwierzęta w lesie

Na zbiórkę zuchową 12.01.2013 r. zuchy przyniosły suchy chleb, zboże, siano, wysuszone żołędzie i oczywiście słoninę. Te wszystkie produkty zabraliśmy i poszliśmy do lasu poszukać śladów zwierząt, żeby znaleźć miejsce gdzie zwierzęta szukają pożywienia. I znaleźliśmy ślady, pod jednym drzewem wysypaliśmy przyniesione pożywienie, sianko włożyliśmy na drzewo a słoninkę zawiesiliśmy na gałązce, oraz wytoczyliśmy ścieżkę żeby zwierzęta znalazły to pożywienie. Zuchy dzielnie się spisały, będą pamiętać o zimowym dokarmianiu zwierząt w lesie.
Była również okazja do zrobienia "aniołków" na śniegu.