Tłumacz

Polish Armenian Azerbaijani Belarusian Bulgarian Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Irish Italian Lithuanian Maltese Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Od tradycji Q nowoczesności

1 % dla drużyny

Szkoła Wilków

Polecamy

Obchody 80-lecia

InterCamp

Logowanie

Artykuły

Zuchy dokarmiają zwierzęta w lesie

Na zbiórkę zuchową 12.01.2013 r. zuchy przyniosły suchy chleb, zboże, siano, wysuszone żołędzie i oczywiście słoninę. Te wszystkie produkty zabraliśmy i poszliśmy do lasu poszukać śladów zwierząt, żeby znaleźć miejsce gdzie zwierzęta szukają pożywienia. I znaleźliśmy ślady, pod jednym drzewem wysypaliśmy przyniesione pożywienie, sianko włożyliśmy na drzewo a słoninkę zawiesiliśmy na gałązce, oraz wytoczyliśmy ścieżkę żeby zwierzęta znalazły to pożywienie. Zuchy dzielnie się spisały, będą pamiętać o zimowym dokarmianiu zwierząt w lesie.
Była również okazja do zrobienia "aniołków" na śniegu.

{gallery stories/zuchy/dokarmianie2013}