Tłumacz

Polish Armenian Azerbaijani Belarusian Bulgarian Catalan Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Irish Italian Lithuanian Maltese Norwegian Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swedish Ukrainian

Od tradycji Q nowoczesności

1 % dla drużyny

Szkoła Wilków

Polecamy

Obchody 80-lecia

InterCamp

Logowanie

Artykuły

Zuchy na Mistrzostwach Biegu na Orientację

Czytaj więcej...13 października 2012 r. w Czyżowicach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Średniodystansowym Biegu na Orientację w ramach Klubowego Pucharu Śląska. Organizatorami zawodów byli: UKS „Sparta” Czyżowice, Śląski Związek Orientacji Sportowej oraz Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach.

Czytaj więcej...

Biwak zuchowy w Bierach

Czytaj więcej...Podsumowując rok naszej pracy zuchowej 17 Gromada Zuchowa Czyzyki zorganizował obór - biwak zuchowy w Bierach. W dniach 16 do 20 lipca obozowalilśmy w Bierach w Królestwie Narni.

Czytaj więcej...

50 lecie Akcji Klimczok

Czytaj więcej...Nasza drużyna harcerska została poproszona przez Komendanta Chorągwi śląskiej o reprezentację Chorą

Czytaj więcej...

Naszywka na rękaw zuchowy

Czytaj więcej...

Pamiatka z Euro 2012

Czytaj więcej...Podczas trwania Euro 2012 w czerwcu na jednej ze zbiórek zuchy zaprojektowały i wykonały pamiątkowy znaczek, który im pozostanie w pamięci i będzie przypominał Mistrzostwa Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Czytaj więcej...

Harcerska Impreza Plenerowa

Czytaj więcej...16 czerca pojechały zuchy wraz z harcerzami Hufca Ziemi Wodzisławskiego na HIP - Harcerską Imprezę Plenerową do Ośrodka Harcerskiego w Chorzowie.

Czytaj więcej...

Bieg na orientację

Czytaj więcej...Dnia 3 czerwca zuchy brały udział w I Czyżowickim Rodzinnym Biegu na Orientację w Czyżowicach wokół domu kultury organizowany przez Uczniowski Klub Sportowy "Sparta" Czyżowice, Stowarzystenie Aktywności Lokalnej Perspektywa oraz Gminę Gorzyce. Każdy zuch otrzymał mapę terenu gdzie trzeba było wyszukać odpowiedni stojak z lampionem i odbić punkt wskazany na mapie oczywiście było to na czas. Zuchy świetnie się spisały i otrzymały pamiątkowy dyplom i nagrody 

Dzień Matki

Czytaj więcej...Dnia 26 maja na święto matki zuchy zaprosiły swoje mamy na zbiórkę. Zuchy zaprezentowały piosenki zuchowe oraz zaangażowały swoje mamy do zrobienia portretu z kółek. Mamy robiły portret dziecka a dzieci robiły portet mamy. Oczywiście był sto lat dla mam i słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

5 lat kapłaństwa ks. Piotra Larysza

Czytaj więcej...Dnia 21 maja wraz z naszą drużyną harcerską nasze zuchy uczestniczyły w jubileuszowej mszy św. z okazji 5 lat kapłaństwa księdza Piotra Larysza w Rybniku w parafii św. Barbary. Byliśmy zaszczyceni tym zaproszeniem, ale również dumni bo to ksiądz. Piotr we wrześniu ubiegłego roku poświęcił nasz sztandar drużyny na jubileuszu 80 lecia drużyny im. Żwirki i Wigury w Czyżowicach. Po uroczystej mszy św. zostaliśmy zaproszeni na poczęstunek i dzieliliśmy się chlebem z ks. Piotrem. Było to niesamowite wrażenie. Oczywiście była okazja do wspólnego zdjęcia.

Czytaj więcej...

Uroczysta msza św. Jerzego

Czytaj więcej...W dniu 21 kwietnia o godz. 15.00 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Pany Radlinie odbyła się Msza Święta z okazji 25 lecia Harcerskiego Kręgu Seniora "Skaut" oraz patrona harcerzy św. Jerzego.

Czytaj więcej...

Przegląd Teatrzyków Zuchowych

Czytaj więcej...Tegoroczny już VII Przegląd Teatrzyków Zuchowych odbył się w domu kultury w Gołkowicach. Wszystkie zuchy z Hufca Ziemi Wodzisławskiego zaprezentowały inscenizacje teatrzykowe. Nasze zuchy Ania, Ela, Martyna, Marcin, Wojtek, Miłosz, Eliza, Amelia, Apolonia, Alicja, przedstawiły scenkę z wiersza pt. Rzepka - Juliana Tuwima. Po występach zuchy otrzymały pamiątkowy dyplom oraz miały okazję zwiedzić piękną wystawę ozdób wielkanocnych.

Czytaj więcej...

Podkategorie