Noworoczne życzenia.

Na Nowy 2013 Rok wszystkim zuchom, harcerkom i harcerzom składam najserdeczniejsze życzenia. Życzę każdemu jak najlepszych wyników w nauce, wielu niezawodnych przyjaciół, satysfakcji z przynależności do zuchowej i harcerskiej drużyny. Życzę aby każda nowa przygoda była dla Was źródłem wartościowych doświadczeń i kształtowała na dobrych ludzi. Życzę aby każdego dnia towarzyszyły Wam uśmiech, radość, przygoda i przyjaźń. Instruktorom życzę także szczęścia osobistego w rodzinach, satysfakcji w pracy zawodowej i instruktorskiej służbie. Wszystkim naszym przyjaciołom oraz rodzicom harcerzy i zuchów również składam najlepsze życzenia na Nowy Rok. Dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności i wielu nowych wspaniałych przygód. Aby nowy rok był dla Was wszystkich czasem sukcesów i radości.

 

Drużynowy

Phm Kwiatoń Bronisław