Strona internetowa

Strona internetowa naszej 16 Drużyny Harcerskiej im. Żwirki i Wigury w Czyżowicach dzięki uprzejmości Pana Damiana Parmy, który jest twórcą i administratorem naszej strony znalazła się na tzw. Top Liście Polskich Stron Harcerskich. Tym samym pojawiła się możliwość oddawania głosów na naszą Stronę Internetową. Sukcesywnie pnie się w górę w tym rankingu co jest bardzo ważne dla rozwoju popularności naszej drużyny, naszej działalności i dokonań. Strona jest stale aktualizowana , ciągle pojawiają się nowe wiadomości także te, które są wspomnieniami z dawniejszych naszych działań. Na przykład udało się już wspomnieć o wszystkich obozach. Umieszczonych zostało już wiele fotografii dokumentujących nasza działalność. To powinno pomóc w rozwoju naszej drużyny i czyżowickiego harcerstwa. Zachęcam Was do oddawania głosów.

 

Zachęcam Was wszystkich do pisania artykułów lub własnych felietonów. Taka działalność w drużynie pozwoli wam rozwijać wasze dziennikarskie talenty. Powinna też pomoc w poprawie ocen z języka polskiego. Takie umiejętności mogą Wam się przydać w szkole. Jest dla Was możliwością zdobywania kolejnych sprawności. Przedstawione na początku krążki sprawności kronikarza/kronikarki, reportera/reporterki, dziennikarza/dziennikarki i te z grupy komputerowca mogą znaleźć się na rękawach Waszych mundurów. Pomogę Wam dopracować Wasze artykuły i po zaakceptowaniu umieścić na naszej stronie. Te najlepsze mogą trafić na stronę internetową naszego sołectwa Czyżowice.

Drużynowy

phm Kwiatoń Bronisław