Dom o Zielonych Progach na naszych deskach.

Już dzisiaj dzielimy się ze wszystkimi radosną dla nas informacją, że podczas tegorocznego Zlotu z okazji 80 Harcerstwa w Czyżowicach a dokładnie w jego drugim dniu tj. 10 września o godzinie 20,00 wystąpi nasz ulubiony zespół Dom o Zielonych Progach. Ostatnią okazją kiedy mieliśmy okazję posłuchać tej niezwykle miłej sercu muzyki była nasza obecność na Zlocie 100-Lecia Harcerstwa w Krakowie. W tedy to na zlotowej scenie ustawionej na Krakowskich Błoniach Zespół wystąpił dla niezliczonej rzeszy uczestników zlotu. Było nas tam wielu i pamiętamy tamten niezwykły klimat. Niema drużyny harcerskiej, która nie śpiewała by ich piosenek. Dziś ma my już potwierdzenie ,że Dom o Zielonych Progach zagości u nas w Czyżowicach.

 

Już dziś zapraszamy na koncert. Jak zapewnił mnie Pan Wojtek Szymański - lider zespołu koncert będzie okazją do nabycia ich płyt. Przy tej okazji prezentuję okładkę najnowszej płyty wydanej z okazji 10lecia zespołu zatytułowanej TATIKA. Zapraszam też na stronę naszych ulubieńców:

http://www.dom.art.pl/koncerty.php

Kilka słów ze strony zespołu: 

„Z okazji 10-lecia przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę - płytę koncertową zatytułowaną TATIKA. Na płycie możecie posłuchać kilkunastu piosenek i improwizacji muzycznych. Wśród nich kilka naszych sztandarowych utworów w wersjach typowo koncertowych, jest też kilka nowych piosenek... Płyta do nabycia oczywiście na naszych koncertach. Dla "niecierpliwych" istnieje możliwość nabycia wcześniej - można ją zamówić u jednego z dwóch naszych dystrybutorów w internecie: sklepwgorach.pl, bądź strefagor.pl. Miłego słuchania!”