Prosimy o wsparcie naszej Drużyny 1% - dla nas to tak wiele

Aby realizować naszą misję staramy się jak tylko to możliwe uatrakcyjnić  nasz program. W dzisiejszym świecie bez pieniędzy nie jest to łatwe. Na szczęście już od kilku lat nasze działania wspierane są przez różne osoby, dzięki możliwości odpisania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Właśnie nadchodzi czas rozliczania podatków więc podaruj nam przy tej okazji swój 1% podatku. Czekamy na każdą złotówkę, będziemy wdzięczni.

Nasz NR OPP: 0000273051

Czytaj więcej...

Dziękujemy za wsparcie naszej Drużyny 1% - dla nas to tak wiele.

Wymiar nie tylko finansowy.

Aby realizować naszą misję staramy się jak tylko to możliwe uatrakcyjnić  nasz program. W dzisiejszym świecie bez pieniędzy nie jest to łatwe. Na szczęście już od kilku lat nasze działania wspierane są przez różne osoby, dzięki możliwości odpisania 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Czytaj więcej...

Niby tylko 1% - a dla nas to tak wiele. Wymiar nie tylko finansowy.

Właśnie dotarły do naszego Hufca informacje na temat przekazanych kwot w ramach rozliczenia podatków za miniony - 2010 rok. Nasza Drużyna podobnie jak w minionych latach uzyskała najwyższą kwotę w Hufcu Wodzisławskim. Uzyskana kwota to 998,00 zł. Ponadto Drużyna  pozyskała największą grupę darczyńców i tym samym największą liczbę wpłat. To nas zobowiązuje do jeszcze większych wysiłków i pracy. Traktujemy to jako swoisty kredyt zaufania, dlatego  postaramy się tego zaufania nie utracić.

Czytaj więcej...

Podziękowanie dla naszych darczyńców za 1 % podatku

Właśnie minął okres tegorocznych rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Przy tej okazji wszystkim naszym ofiarodawcom swego 1% podatku składamy serdeczne podziękowanie. Dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie. Podobnie jak w minionych latach przekazane środki dotrą do hufca i do naszej Drużyny pod koniec trzeciego kwartału. Wówczas będziemy mogli je wydać na cele statutowe tj. zgodnie z zasadami obowiązującymi w ZHP. Każda nawet najmniejsza kwota, którą państwo nam przekazali bardzo nas cieszy. Pragniemy zapewnić, że przekazywanie 1% jest najlepszą inwestycją w dzieci i młodzież z naszego środowiska.

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie.