Na obóz zorganizowany w dniach 30.06-15.07 przez 16 DH im. Żwirki i Wigury w Czyżowicach nad morze Bałtyckie wyjechały również nasze zuchy (Ania, Ela, Miłosz i Wojtek). Nasz obóz był w środku lasu a do morza było ok 2 km. gdzie chodziliśmy się kąpać i budować zamki z piasku. Byliśmy w Gdyni i Gdańsku, zwiedziliśmy statek Dar młodzieży oraz ORP Błyskawica, Pojechaliśmy również do Szymbarku, gdzie chodziliśmy w domku do góry nogami. Nie lada wyzwaniem był dla nas spływ kajakowy po rzece Piaśnica. Obóz harcerski był dla nas wspaniałym przeżyciem, wspólnie z harcerzami przeszliśmy szkołę przetrwania, wśród innych 800 harcerzy na tej stanicy harcerskiej w Szklanej Hucie - Hufca Lębork. Spotkaliśmy się również i nawiązaliśmy znajomość z zuchami z Legionowa, którzy zaprosili nas na festiwal piosenki. Nasze zuchy spisały się świetnie śpiewając piosenkę Przygoda. Wspólnie również z zuchami zakończyliśmy obóz ogniskiem obrzędowym i wspólnymi pląsami. Pełni wrażeń i niezapomnianych przygód wróciliśmy z obozu szczęśliwi i zadowoleni. {gallery}do_artykulu/obozy/szklana_huta/{/gallery}