Biwak zuchowy w Bierach

Podsumowując rok naszej pracy zuchowej 17 Gromada Zuchowa Czyzyki zorganizował obór - biwak zuchowy w Bierach. W dniach 16 do 20 lipca obozowalilśmy w Bierach w Królestwie Narni.

Pojechały z nami również dzieci które wcześniej nie były zuchami, ale zaprosilismy ich do obcowania w gromadzie zuchowej. Był oczywiście chrzest na obozowicza, wycieczka po okolicy i spotkanie ciekawych ludzi, wyjazd kolejką na Szyndzielnię, wędrówka w góry na Klimczok, wspólne ogniska z harcerzami, oraz codzienne apele na placu apelowym. Miłą zabawą była kąpiel w rzece i podchody w lesie. Wspólna zabawa i śpiew dały wiele niezapomnianych wspomnień dzieciakom i chęć wstąpnienia do gromady zuchowej, Ważnym momentem była składana obietnica zuchowa przez zucha Wojtka który nalezycie przygotowywał się do złożenia obietnicy i noszenia znaczka zucha. Wszyscy radośni i szczęśliwi wrócili po udanym wypoczynku do domu.

{gallery stories/biery2012}